REZERVÁCIA FIT YACHT
rezervácia

TRÉNER

Vladimír Kinlovič

Z kickboxu som si zaužíval kondičné tréningy,  ktorým sa venujem dodnes. Absolvoval som školenie kondičného trénera, ktorým som si upevnil svoju prax a nastavil si tréningy v príprave na pretek Spartan Race Beast.

 

Keď máš švihadlo, tak švihaj! 

Predstavenie a informácie

Predstav sa nám prosím ťa. Aké boli tvoje začiatky so športom?

Ahoj, moje meno je Vlado a budem vám na lodi k dispozícii ako kondičný tréner. Môj úplne prvý začiatok s cvičením bol asi keď som mal osemnásť v miestnom fitnescentre. Dlhé roky som mal pauzu a až pred šiestimi rokmi som opäť začal trénovať a posilňovať. Neskôr to chcelo zmenu, tak som pridal kickbox.

 

Ako si sa dostal k trénerstvu, poprípade, kedy si prvý krát držal činku v ruke?

Z kickboxu som si zaužíval kondičné tréningy,  ktorým sa venujem dodnes. Absolvoval som školenie kondičného trénera, ktorým som si upevnil svoju prax a nastavil si tréningy v príprave na pretek Spartan Race Beast.

Akým heslom sa pri svojej práci riadiš?

Trénuj, makaj na sebe bez úrazu a s cieľom.

Aké sú tvoje najväčšie trénerské úspechy a neúspechy?

Za svoj neúspech považujem prehru v zápase kickboxu na body. A za môj úspech zas považujem, že som sa sám bez trénera dokázal pripraviť na náročný pretek Beh cee prekážky SPARTAN Race Beast, ktorý sa konal v náročnom lyžiarskom stredisku Malinô Brdo, kde som skončil 46-ty z 248 účastníkov.

Kto sú všeobecne tvoji klienti, sú to hlavne ženy či muži? Ženy chcú stále vyzerať výborne, dokonca aj pri cvičení. Čo s tým vieš spraviť?

Moji klienti sú momentálne chlapi, ktorí chcú vyzerať dobre a páčiť sa sebe, ale aj  ženám 😄, ale aj tí, ktorí chcú tak ako ja, absolvovať beh Spartan Race.

Ideme spolu na týždňový pobyt zameraný na pravidelný tréning. Čo si si pre účastníkov prichystal?

Na prvom dovolenkovom tréningu začneme pozvoľna, nech zistím kto ako cvičí a až následne ich „zmordujem“ tabatou, kruhovým tréningom, expandermi a plávaním. So mnou na tréningu sa zabavia aj muži aj ženy 😄

Aká dôležitá je podľa teba regenerácia svalov a ako najlepšie regenerovať? 

Regenerácia je veľmi dôležitá pre telo, takže po cvičení strečing, chill počas plavby, možno nejaký ten spánok. 

Dá sa podľa teba vyzerať výborne bez športu? Ak áno, tak prečo?

Strava je základ a palivo pre naše telo. Zmenou stravy sa dá vyzerať  dobre, ale ak k tomu pridáme aj cvičenie, človek nielenže vyzerá, ale sa aj cíti výborne. 

Dodržiavajú tvoji klienti odporúčania, ktoré im dávaš? 

Dodržiavajú, hlavne keď sú v mojej blízkosti 😄. Snažím sa im vysvetliť a ukázať cviky, aby ich cvičili technicky správne a motivujem ich na ďalšie cvičenia. 

Aký cieľ stanovuješ pre účastníkov FIT YACHT?
Ukázať ako správne cvičiť s  vlastnou váhou,  kondičný tréning, tréningy a cviky s pomôckami alebo bez nich.

Čo by si rád odkázal potenciálnym účastníkom FIT YACHT, aby si im uľahčil rozhodovanie a pridať sa? 🙂

FIT YACHT je určite pre všetkých bez rozdielu veku či pohlavia. Hlavne pre tých, čo majú radi zmenu, tréningy, aktívnu dovolenku, kde je každý deň  niečo nové a zaujímavé.